OBSAH PROJEKTU

Veškeré námi nabízené typové projekty obsahují následující části:

Dokumentace je členěna dle vyhlášky č. 499/2006 Sb. o dokumentaci staveb. V případě objednání i dalších částí dokumentace jako je osazení do terénu, přípojky inženýrských sítí a průkaz energetické náročnosti budoby je o ně dokumentace rozšířena. 

V rámci výběru typového rodinného domu (menu Objednávka) lze zvolit orientaci domu (katalog nebo zrcadlo). Dále je možno volit energetickou náročnost objektu, přičemž některé typové projekty jsou připraveny až ve třech typech - energeticky úsporný, nízkoenergetický a pasivní dům. Po této volbě následuje výběr způsobu vytápění objektu a přípravy teplé vody. Tomu je podřízeno i členění projektu.

Pokud máte zájem o individuální doprojektování jiné kombinace či varianty vytápění a přípravy teplé vody (než jaká je nabízena u vybraného typového projektu), neváhejte nás kontaktovat, dohodneme s Vámi nové řešení v podobě klientské změny. 

Ke všem našim typovým projektům je možné přiobjednat Průkaz energetické náročnosti budovy, který je nutnou součástí dokumentace pro stavební povolení nebo ohlášení stavby. Naše typové domy jsou standardně navrženy tak, že splňují energetickou třídu B - úsporná. V případě volby projektu ve vyšším energetickém standardu (nízkoenergetický či pasivní) některé splňují energetickou třídu A - mimořádně úsporná. Energetický standard je v rámci Průkazu energetické náročnosti budovy vypočten individuálně pro konkrétní typový dům, kde výsledná energetická třída závisí např. i na orientaci objektu ke světovým stranám.